slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena Costa)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena Costa)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benalmadena Costa (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 483 m2, a także ciekawą ceną 4 297 990 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 469 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 899 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa tropikalnym ogrodem oraz przepięknym basenem. Dużym udogodnieniem jest na pewno kursująca między piętrami winda, klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii (fotowoltaika).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: piwnica na wino + gabinet + studio + pokój gier + pralnia + garaż + pomieszczenia piwniczne + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + 4 łazienki + 4 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia fascynujące widoki na morze ze wszystkich tarasów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na królewskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoją rewelacyjną lokalizacją w prestiżowej okolicy, tuż obok słynnej promenady z wieloma restauracjami, chiringuitos, barami i sklepami. Do plaży jest raptem kilka kroków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-157)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl