slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń

Rezydencja na sprzedaż Wieluń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 022 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 936 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 241,34 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, dziewięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 950 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoim fantastycznym ogrodem oraz doskonałą lokalizacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na działalność komercyjną. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM NIŻSZY: hall + garderoba + wiatrołap + jadalnia + salon + wc;
POZIOM WYŻSZY: hall + 2 łazienki + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także ciekawą bryła oraz licznymi, dodatkowymi budynkami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozbudowana i odremontowana w 2000 roku. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1437)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl