slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cieszyn

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Cieszynie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 125 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 649 tys. zł (5 192 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje na pewno rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu lasów i pól. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu jednak typowo miejskiej infrastruktury; są piekarnie, punkty usługowe, sklepy itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Prywatność zapewniają wysokie tuje. Praktycznym rozwiązaniem jest z pewnością dodatkowy budynek drewniany (gospodarczy) + blaszany garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom komfort (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo najwyższego stopnia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: taras + wiatrołap + kotłownia + hol + garderoba + kuchnia + łazienka + 2 pokoje + + pokój dzienny;
WYŻSZY POZIOM: „open space” do wykończenia i podziału.

Luksusowa rezydencja o sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w oryginalnej technologii kanadyjskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26675)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl