slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Cieszyna (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2002 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 239 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na czterech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,399 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 330 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 622 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji, w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest również w wiele innych udogodnień, jak np.: światłowód + instalacja telewizyjna/satelitarna + instalacja odgromowa + centralny odkurzacz + Wi-Fi + instalacja teletechniczna + instalacja fotowoltaiczna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja alarmowa. Niesamowicie efektownie prezentuje się także komfortowe wnętrze:
POZIOM MINUS JEDEN: warsztat + wc + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pralnia + pokój rekreacyjny;
POZIOM ZERO: przedpokój + wc + jadalnia + taras + kuchnia + łazienka + wiatrołap + salon;
POZIOM JEDEN: łazienka + wc + 4 garderoby + balkon + 4 sypialnie;
POZIOM DWA: open space.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również najbliższym otoczeniem, to jest okalającą ją, pieczołowicie utrzymaną działką z drewutnią + funkcjonalnym budynkiem na narzędzia + studnią z pompą. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26577)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl