slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2001 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 11,4 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,85 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 250 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 723 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim, wytwornym i prestiżowym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + korytarz + warsztat + pralnia + garderoba + korytarz + pokój
KONDYGNACJA 0: garaż + aneks + pokój dzienny + 2 łazienki + pokój + korytarz + kuchnia + hall + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 łazienki + wc + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale. Wielbiciele sportów i ruchu na świeżym powietrzu docenią możliwość wybudowana na działce kortu tenisowego lub basenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim kameralnym charakterem, co zapewnia prywatność. Osoby lubiące kontakt z naturą ucieszy pobliski, wielohektarowy kompleks stawów i dzikiej przyrody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także atrakcyjną lokalizacją na spokojnym, kameralnym osiedlu. W sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura: poczta + apteki + punkty usługowe + szkoły + przedszkola + dyskonty + markety + sklepy.
Właściciele aut docenią garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także nowoczesną architekturą i skąpaną w przepięknej zieleni działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostajemy do państwa dyspozycji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-454)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl