slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 779 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 237,19 m2 powierzchni posadowiona na działce 804 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 284 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim świeżo odremontowanym wnętrzem, komfortowym pomieszczeniami, prestiżem elegancją oraz malowniczą lokalizacją przy rzeczce, pod lasem. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy itp. Amatorzy kontaktu z przyrodą docenią na pewno rozległe tereny zielone oraz górę Grodzisko. Na sportowców czeka strzelnica.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z altaną wykonaną z bali drewnianych. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada miłe i spokojne sąsiedztwo + solidne ogrodzenie. Komfort natomiast gwarantuje ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 sypialnie.
Wyposażenie oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje do uzgodnienia z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3268)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl