slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 779 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 118,7 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 500 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2006. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 563 zł/m2, liczbą 1 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje na pewno komfortowym, eleganckim i wystylizowanym wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– hol;
– korytarz;
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– wc;
– taras;
– kotłownia.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest przepięknie umeblowana i wyposażona. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż z kanałem w bryle. Dużym udogodnieniem jest z pewnością nieużytkowy strych, piwnica oraz pomieszczenia gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Dodatkowo jest tu kominek z rozprowadzeniem ciepła do innych pomieszczeń. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana i zagospodarowana działka z oczkiem wodnym, prywatnym basenem, grillem, wędzarnią i wieloma nasadzeniami. Ciekawostką jest na pewno wiercona studnia. Atrakcyjna lokalizacja. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3602)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl