slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Iskele (Cypr). 1 pokój / kawalerka / studio. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 55 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 350 128 zł (6 366 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 153 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych: baseny, place zabaw, strefy rekreacyjne z leżakami etc. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno parking. Blisko na plażę. Spacer nie powinien zająć dłużej niż kwadrans. Okolicę upodobali sobie w szczególności majętni, zagraniczni biznesmeni, co sprawia, że stale rośnie wartość tutejszych nieruchomości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wieloma zaimplementowanymi, nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np.:
– centralny system satelitarny;
– solarny podgrzewacz wody;
– infrastruktura klimatyzacyjna;
– centralny system podgrzewania wody;
– centralny system internetowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto jasnym, słonecznym wnętrzem:
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– salon;
– balkon;
– sypialnia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-532)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl