slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 788 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 1 433 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 450 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 645 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością zamiany na inną nieruchomość. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromnym potencjałem komercyjnym (zakład produkcyjny) oraz gustownie zaprojektowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 2:
– sypialnia;
– łazienka;
– pomieszczenia strychowe;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– przedpokój;
KONDYGNACJA 1:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– magazyn;
– biuro;
– taras;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– przedpokój;
– pakownia;
KONDYGNACJA 0:
– młynownia;
– piecownia;
– wc;
– łazienka;
– hala produkcyjna;
– malarnia;
– 2 garaże;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję dla zamożnych klientów szukających życia na europejskim poziomie, którzy chcą pod jednym dachem mieszkać i pracować. Wraz z luksusową rezydencją do sprzedaży jest także:
– linia produkcyjna;
– wzory;
– marka produktów;
– budynek z 2 mieszkaniami i zapleczem;
– baza polskich i zagranicznych klientów;
– szkolenie;
– wdrożenie z praktycznej wiedzy w zakresie produkcji.

WGN zaprasza na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12715)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl