slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 1 805 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 498 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 7 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2003 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 899 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wyjątkowo przestronnym, odremontowanym i słonecznym wnętrzu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 3-stanowiskowy garaż. Na każdym piętrze przestronna kuchnia, duży salon z kominkiem i 3 pokoje, spiżarnia i pralnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w prestiżowej, cichej i spokojnej okolicy z bliskim dostępem do codziennej infrastruktury, jak np. przedszkole, sklepy. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na okolicę. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 2 salony + 6 sypialni + 2 kuchnie + 2 łazienki + 2 pralnie + 2 spiżarnie + 2 przedpokoje.

Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1510)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl