imponujące stylem i wytwornością wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wisła (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wisła (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wisły (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 138 m2, a także ciekawą ceną 569 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z lat 70-tych ubiegłego wieku rozplanowana została na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 887 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 123 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoimi imponującymi widokami na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niedawno odremontowana i wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort jej użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe, grzejniki na podczerwień. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PIWNICE: 3 pomieszczenia + pralnia
PARTER: przedpokój + kuchnia + salon + wc + taras
PIĘTRO: 3 sypialnie + łazienka.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26385)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl