stylowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 4 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 324 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 715 000 zł (2 207 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 566 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1978 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca eleganckim, przestronnym i nasłonecznionym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również znakomitą lokalizacją w bezpiecznej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, markety, szkoły i przedszkola. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż dedykowana rodzinom. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– pralnia
– spiżarnia
– garażu
PIĘTRO 1:
– 3 pokoje
– łazienka
– taras
– balkon
PIĘTRO 2:
– 2 sypialnie
– 2 balkony
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO 3:
– nieużytkowe poddasze.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji (kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8883)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl