slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1998 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 571 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 280 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 724 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert dużym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale także na działalność gospodarczą. W tym celu utworzono dwa oddzielne wejścia na posesję. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła w 2011 roku kapitalny remont. W trakcie prac remontowych m.in.:
– dobudowano tarasy
– wyprowadzono instalację na zewnętrzne solary
– zainstalowano nowy piec do ocieplania gazowego
– wymieniono instalację hydrauliczną
– wymieniono instalację elektryczną
– zamontowano granitowe parapety
– rozprowadzono ogrzewanie podłogowe
– położono nowe podłogi
– zagospodarowano ogród
– podzielono działkę na część rekreacyjną z fontanną i część leśną
– odnowiono elewację zewnętrzną
– wstawiono nowe okna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może zadbanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem obejmującym:
KONDYGNACJĘ ZERO, gdzie znajdziemy:
– schowek
– garaż
– pokój dzienny
– saunę
– pralnię
– korytarz
– kuchnię
– łazienkę
KONDYGNACJĘ PIERWSZĄ, gdzie znajdziemy:
– pokój dzienny
– taras
– salon kominkowy
– wc
– pokój telewizyjny
– jadalnię
– kuchnię
KONDYGNACJĘ DRUGĄ, gdzie znajdziemy:
– 2 pokoje dla dzieci
– łazienka z wc
– sypialnia
– korytarz
KONDYGNACJĘ TRZECIĄ:
– pokój.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7359)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl