slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 690 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 420 m2 powierzchni posadowiona na działce 891 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 11 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 024 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim dużym potencjałem – świetnie nadaje się dla osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Dodatkowo istnieje opcja zakupu sąsiadującej działki budowlanej, co w znaczącym stopniu zwiększa atrakcyjność oferty. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu znajdziemy przedszkola, sklepy, dyskonty, apteki, restauracje, szkoły. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością wbudowany, dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto estetycznie zaaranżowanym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– dwustanowiskowy garaż
– pomieszczenie klubowe z oświetleniem dyskotekowym
– pomieszczenia przeznaczone na działalność gospodarczą (2 toalety, prysznic, aneks kuchenny z podziałem na strefę czystą i brudną , a także przedsionek z osobnym wejściem do lokalu).
KONDYGNACJA 0:
– 3 sypialnie
– łazienka
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– taras
– hol
– salon kąpielowy
– gabinet
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– pokój dzienny
– 2 sypialnie
– garderoba
– kuchnia
– open space (do zaaranżowania np. pod sypialnię).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także starannie wypielęgnowaną działką z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Znajdziemy tu pełnowymiarowe boisko do siatkówki, badmintona i tenisa ziemnego. Intymność i prywatność zapewnia wysoki żywopłot z 4-metrowych tui. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-752)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl