slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 877 tys. zł (6 264 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 504 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań, jak np. instalacji fotowoltaicznej. Długą listę zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji otwiera doskonała lokalizacją w cichej i malowniczej okolicy. Właściciele aut docenią dodatkowy, wolno stojący garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) i komfortu (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: garaż + spiżarnia + pralnia + łazienka + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny;
POZIOM 1: łazienka + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż fenomenalnie doświetlona dzięki olbrzymim oknom, które harmonijnie łączą strefę wypoczynkową z jadalnią, tarasem i ogrodem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznym ogrodem, słonecznym wnętrzem, a także możliwością pozostawienia przepięknego umeblowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji bądź jej remont. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9268)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl