slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Łódź

Rezydencja na sprzedaż Łódź

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 158 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,59 mln zł (10 063 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 773 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1991 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Nie brakuje tu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: marketów, sklepów, przedszkoli czy szkół. Warto nadmienić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Właściciele aut docenią tu garaż, a wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu trasy spacerowe oraz ścieżki rowerowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na światowym poziomie. W jej wnętrzu znajduje się wiele rozwiązań podnoszących komfort użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana bogatym rodzin, które chcą mieszkać luksusie, komforcie, ciszy oraz spokoju. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto pieczołowicie utrzymaną działką z wieloma, pięknymi nasadzeniami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyci może również komfortowym, wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu m.in.: kotłownię + spiżarnię + pralnię + garderobę + łazienkę + 3 sypialnie + wc + kuchnię + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona jest nieopodal parku, nad rzeką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-331)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl