slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 125 m2, a także ciekawą ceną 615 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 920 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją kameralną, przytulną i urokliwą lokalizacją. Wokół lasy i pola, co gwarantuje ciszę i spokój. W okolicy dominuje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również niezbędnych do codziennego życia sklepów, piekarni etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji, a to dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów oraz rozwiązań. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać rozprowadzone ogrzewanie podłogowe i funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący:
na PARTERZE: wiatrołap + hol + kuchnię + salon + taras + łazienkę + 2 pokoje + garderobę + kotłownię;
na PODDASZU: otwarta przestrzeń do wykończenia i podziału.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także swoim przepięknie wypielęgnowanym ogrodem obsadzonym wysokimi tujami. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno blaszany garaż na działce. Wszystkim z kolei przyda się praktyczne, drewniane pomieszczenie gospodarcze. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26886)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl