slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 130 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (6 531 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 6 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, prywatnym basenem na starannie zagospodarowanej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może malowniczą lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych oraz znanego zalewu. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać komfortowe wnętrze z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
na PARTERZE mamy: wiatrołap + kuchnię + jadalnię + salon + balkon + wc + kotłownię;
na PIĘTRZE znajdziemy: hall + 2 pokoje + sypialnię + łazienkę;
na PODDASZU mamy: powierzchnię do adaptacji na cele mieszkalne.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno duży garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów poszukujących życia na europejskim poziomie w otoczeniu ciszy i spokoju. To również znakomita propozycja dla miłośników sportów wodnych. WGN zapewnia bezpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup lub remont luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1501)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl