slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 478 m2. Ekskluzywną rezydencję do sprzedaży wystawiono w dobrze skalkulowanej cenie 637 400 zł, czyli 4 615 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 138,12 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Sześć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy, miejsca rekreacyjne i fitness, szkoły, restauracje). Zmotoryzowani docenią bliskość autostrady A1 i drogi krajowej nr 1. Amatorzy aktywnego wypoczynku z kolei – trasy spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może zapierającym dech w piersiach wnętrzem, gdzie znajdziemy:
CZĘŚĆ DZIENNĄ / KONDYGNACJA 0: garaż + taras + hol + łazienka + 2 pokoje + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia;
CZĘŚĆ WYPOCZYNKOWĄ / KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym rodzinom lub parom szukającym życia na europejskim poziomie w otoczeniu przestronnych pomieszczeń, z gwarancją wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Zainteresowane osoby zakupem ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-390)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl