slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Elbląg (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Elbląg (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 tys. zł (5 938 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaję się dla zamożnych klientów, którzy lubią luksus, prestiż, eleganckie wnętrza oraz… konie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się bowiem blisko znanej stadniny. W najbliższej okolicy znajdziemy przepiękne tereny zielone, lasy etc. Niedaleko również kościół, szkoła, przedszkole. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu:
– kotłownię;
– wiatrołap;
– wc;
– łazienkę;
– 3 pokoje;
– kuchnię;
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla zamożnej, 4- albo 5-osobowej rodziny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Warto w tym miejscu dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, które tworzą z niej prawdziwy „smart house”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykonana w najnowocześniejszej technologii z gwarancją producenta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy z imponującymi widokami na miasto. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. U nas uzyskasz pełne informację na temat inwestycji, doradzimy i sprawdzimy także twoją zdolność kredytową oraz odkupimy twoją nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj, weź pod uwagę nowy program rządowy i umów się na rozmowę z naszym agentem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-429)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl