slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 194 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 490 tys. zł (2 526 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką, na której znajdziemy dwa dodatkowe budynki gospodarcze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna) oraz komfortu. Właściciele aut docenią automatyczną bramę wjazdową do garażu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również estetyczną bryłą z wytwornym wnętrzem:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kotłownia + łazienka + komunikacja + wiatrołap + kuchnia + pokój dzienny + garaż + garderoba;
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + komunikacja + garderoba + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, nieopodal lasu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5679)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl