slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Elbląg (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Elbląg (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 602 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 051 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 178 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 899 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób ceniących najwyższy komfort, życie na europejskim poziomie, ciszę oraz spokój. To doskonała propozycja dla osób, które chcą znaleźć swój azyl w zacisznym i spokojnym miejscu, ale wciąż być blisko miasta z dostępem do życiowych udogodnień (przedszkoli, szkół, dyskontów, poczty, banków, kościołów, kwiaciarni, sklepów, salonów usługowych, placów zabaw etc.).  Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest bliskość wodnego szlaku (Kanału Elbląskiego) oraz pola golfowego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca komfortowym wnętrzem oraz przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– aneks kuchenny;
– taras;
– biuro;
– łazienka;
– przedsionek;
– pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO:
– 4 sypialnie;
– pralnia/suszarnia;
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również fantastycznym ogrodem z niewielkimi drzewami i skalnikiem. Dla dzieci przewidziano plac zabaw i basen. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjna dla najbardziej zamożnych klientów, którzy szukają ciszy i spokoju wśród zieleni. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Do kosztów należy doliczyć koszty kancelarii notarialnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-499)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl