slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 277 m2, a także ciekawą ceną 1,49 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziewięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 850 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 379 zł/m2. Do ceny zakupu ekskluzywnej rezydencji należy doliczyć koszty notarialne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętymi już w cenie:
– ogrodowymi meblami;
– grillem;
– sprzętem ogrodowym (traktor do koszenia);
– meblami w zabudowie;
– sprzętem AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym klientom oczekującym życia na światowym poziomie w komforcie, prestiżu, wygodzie, ciszy i spokoju. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA: taras + sypialnia + pokój dla gości + wiatrołap + pokój dzienny + kuchnia + gabinet + łazienka;
WYŻSZA KONDYGNACJA: pokój + pokój multimedialny + pokój dziecinny + open space + garderoba + pokój do ćwiczeń + łazienka.
Rodziny posiadające samochód docenią garaż i dodatkową, drewnianą wiatę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje słonecznym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert także fantastyczną lokalizacją na obszarze Parku Krajobrazowego. W sąsiedztwie znajdziemy szkołę, przedszkole, sklep, kościół. Do długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji należy dodać zadbaną działkę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-402)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl