slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 225 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,25 mln zł (10 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 285 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Ciekawostką dla amatorów rowerowych wycieczek jest pobliska, międzynarodowa trasa rowerowa R10. Blisko stąd również do lasu i unikatowego Rezerwatu Kormoranów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem, bowiem stanowi doskonałą propozycję pod działalność komercyjną z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygody, prestiżu i najróżniejszych udogodnień:
– klimatyzacja;
– ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknie urządzonym z wyczuciem wyrafinowanego gustu wnętrzem (sprzęty w cenie). Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1468)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl