slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,19 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 230 m2 powierzchni posadowiona na działce 848 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1980. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 174 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się olbrzymim potencjałem komercyjnym (dwa lokale usługowe z najemcami). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także bajkowo zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba monitoring, system alarmowy oraz antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa umeblowanym i wyposażonym wnętrzem z następującym układem:
PIERWSZY POZIOM: 2 sypialnie + 2 garderoby + hol + łazienka;
POZIOM ZERO: łazienka + przedpokój + 2 lokale usługowe + jadalnia + salon + kuchnia + hol.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Zainteresowanych zakupem ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do osobistego zapoznania się z całą nieruchomością podczas prezentacji. Więcej szczegółów udzielę osobiście. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www. wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4083)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl