slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 93,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (7 692 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 115 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją fenomenalną lokalizacją w zacisznej i uroczej okolicy, w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. W zasięgu wzroku mamy szkoły, sklepy, punkty usługowe, sale zabaw, stacje paliw, dyskonty etc. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje pobliska nitka drogi szybkiego ruchu S6 i Trasa Kaszubska.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób chcących mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów (ogrzewanie podłogowe), wygód, komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). To również doskonała propozycja dla klientów szukających cichej i spokojnej lokalizacji z gwarancją pobliskiej infrastruktury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje starannie wypielęgnowanym ogrodem. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży należy dodać również praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + wc + pokój dzienny + hol + aneks kuchenny;
KONDYGNACJA 1: korytarz + 3 sypialnie + łazienka;
KONDYGNACJA 2: nieużytkowa powierzchnia do przechowywania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem w standardzie „pod klucz”. Właścicieli aut ucieszy z pewnością garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta, a także małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-184)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl