slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 049 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 079 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 380 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, dziewięć pokoi na czterech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1980 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,55 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją starannie utrzymaną działką, a także olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod działalność komercyjną bądź/i pod wynajem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z dodatkowym budynkiem, budynkiem garażowym, dodatkowym lokalem, dwoma kolejnymi lokalami mieszkaniowymi oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się następujących pomieszczeń i pokoi:
LOKAL MIESZKANIOWY NUMER JEDEN:
KONDYGNACJA ZERO: hol + przedsionek + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA JEDEN: hol + schody + łazienka + wc + 2 pokoje;
POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: suszarnia + spiżarnia + garaż + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + przedsionek;
LOKAL MIESZKANIOWY NUMER DWA:
KONDYGNACJA ZERO: hol + przedpokój + wc + łazienka + pokój;
KONDYGNACJA JEDEN: hol + schody + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + jadalnia + łazienka + 2 pokoje;
KONDYGNACJA DWA: pomieszczenia strychowe;
POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: pomieszczenie gospodarcze + garaż;
BUDYNEK NUMER DWA:
LOKAL MIESZKANIOWY NUMER JEDEN:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + wiatrołap + 2 pokoje + łazienka;
POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: pomieszczenie gospodarcze + garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją imponującą lokalizacją w pobliżu licznych dyskontów popularnych sieci, sklepów, szkół, drogerii, przedszkoli, obiektów kultu religijnego, żłobków, przychodni zdrowia, aptek etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd do pełnej infrastruktury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-183)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl