slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 130 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 819 tys. zł (6,3 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w komforcie i wygodzie (klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami drzew iglastych i owocowych. Na działce znajdziemy również: oczko wodne + garaż + letnią kuchnię. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim komfortowym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: gabinet + pralnia + siłownia;
KONDYGNACJA ZERO: taras + spiżarnia + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc;
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA: przedpokój + 3 pokoje + łazienka z wc;
KONDYGNACJA JEDEN: nieużytkowe poddasze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3956)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl