slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 915 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 160 m2 powierzchni posadowiona na działce 10 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1999. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 719 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z własnym, prywatnym basenem i uroczym oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoim zadbanym, czystym i eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA ZERO: pokój dzienny + przedpokój + kuchnia + sypialnia + jadalnia + łazienka z wc;
KONDYGNACJA JEDEN: powierzchnia do adaptacji na łazienkę oraz 3 pokoje.
Rodziny posiadające samochód docenią sterowane automatycznie bramy garażowe i wjazdowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła niedawno kapitalny remont. Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależą znajdujące się na terenie działki budynki gospodarcze:
PIERWSZY BUDYNEK: 2 garaże;
DRUGI BUDYNEK: powierzchnia do adaptacji np. pod funkcje mieszkalne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto olbrzymim potencjałem, a także starannie utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami:
– drzew;
– iglastych krzewów;
– owocowych drzew.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5720)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl