slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 135 m2, a także ciekawą ceną 878 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2022 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 324 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 504 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. W zasięgu wzroku mamy wszystko, co w codziennym życiu najpotrzebniejsze: sklepy, bank, aptekę, obiekty sportowe, szkołę, obiekty kultu religijnego etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją starannie wypielęgnowaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja pod zewnętrzny monitoring, domofon, drzwi z magnetycznymi zamkami), ale i komfortu oraz wygody (ogrzewanie podłogowe z oddzielnym termostatem w każdym pomieszczeniu, grawitacyjna wentylacja, przewody internetowe). To wszystko gwarantuje życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów i prestiżu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń w swoim estetycznie wykończonym wnętrzu:
– korytarz;
– wiatrołap;
– pralnia;
– kotłownia;
– 2 łazienki z wc;
– 3 sypialnie;
– spiżarnia;
– kuchnia;
– jadalnia;
– taras;
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z możliwością dalszej adaptacji pod konkretne potrzeby nowego właściciela. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN współpracuje z 15 bankami i gwarantuje profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1565)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl