slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 903 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 11 918 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 108,66 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,295 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie wypielęgnowaną, zagospodarowaną i ogrodzoną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem + umeblowaniem + jacuzzi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać w pięknym otoczeniu i znakomitej lokalizacji, a nie mają ani czasu, ani chęci na budowę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pomieszczenie techniczne + wc + łazienka + garderoba + 3 sypialnie + komórka + kuchnia + taras + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo (instalacja alarmowa + antywłamaniowe drzwi). Ciekawym rozwiązaniem są zamontowane w drzwiach zamki magnetyczne z opcją cichego zamykania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także przepięknym tarasem.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum (osiem minut drogi) z dogodnym dojazdem do trasy S3 oraz Berlina. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy, wokół dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto nowoczesnym stylem wykończenia, przestronną antresolą, a także wyjątkowym i nie powtarzalnym klimatem. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Doradca ds. nieruchomości: Kazuś Tomasz nr licencji zawodowej 24610. WGN gwarantuje zainteresowanym zakupem tej luksusowej rezydencji pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowej rezydencji), przed jej oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i wizytę tylko w obecności opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3293)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl