slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Bolesławiec

Rezydencja na wynajem Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa, a także funkcjonalny rozkład czterech pokoi to najmocniejsze atuty oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochodzi z rynku wtórnego i wybudowana została przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Jedna kondygnacja. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na dużej działce (600 m2), w stosunkowo nowym budynku (2020 rok) i nie przerazi ich cena 5 tys. zł/m-c. Długą listę zalet oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji zamyka duży metraż 120 m2, a także wolno stojąca zabudowa.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wystylizowanym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Luksusowa rezydencja na wynajem jest kompletnie umeblowana oraz wyposażona, a na dodatek zastosowano tu liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np.: centralne ogrzewanie podłogowe, LED-owe oświetlenie, sterowane elektrycznie na pilota rolety. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne.

Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się także nowoczesną, prostą bryłą doskonale współgrającą z rozplanowanymi pomieszczeniami. Znajdziemy tu: garaż + 3 sypialnie + łazienkę + wc + pralnię + przedsionek + hol + kuchnię + taras + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana zarówno do firm, jak i majętnych klientów prywatnych. Osoby posiadające samochód zainteresuje garaż.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją w pobliżu infrastruktury handlowej. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają tereny zielone oraz ścieżki rowerowe. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, spokojną i cichą. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13922)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl