slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 148 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 650 tys. zł (4 392 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 617 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszego przekroczenia progu swoim zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem o następujących pomieszczeniach i pokojach:
KONDYGNACJA 1/2: przedpokój + 2 pokoje + łazienka + sypialnia;
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + taras;
KONDYGNACJA -1: kotłownia + garaż + pomieszczenie wielofunkcyjne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z funkcjonalnymi pomieszczeniami gospodarczymi i garażem. Duże wrażenie robi przepięknie utrzymany ogród z iglakami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w pięknej okolicy, pod lasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przyszły właściciel ekskluzywnej rezydencji ponosi następujące koszty: wpisów do księgi wieczystej + taksy notarialnej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup skontaktuj się z nami drogą mejlową oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3634)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl