slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,799 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 150 m2 powierzchni posadowiona na działce 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 993 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności dużym potencjałem komercyjnym z tytułu dochodu pasywnego (2 nowe, w pełni wyposażone i umeblowane budynki letniskowe na działce). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również fantastycznymi widokami z okien i tarasu na jezioro. Kolejnym plusem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej fantastyczna lokalizacja w otoczeniu niezbędnych co codziennego życia sklepów, placów zabaw, restauracji, gastronomii, hoteli etc. Na amatorów sportów wodnych czekają kąpieliska z piaszczystą plażą, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wypożyczalnie rowerów, a także jachtowa przystań.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknym, prywatnym tarasem, który idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: sauna + skład + łazienka z wc + siłownia;
ŚRODKOWY ZERO: balkon + salon + kuchnia;
WYŻSZY POZIOM: sypialnia + pokój gościnny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa. Dba o to zaawansowany monitoring. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zawiera większość umeblowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferowana jest wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant nr licencji zawodowej – 27717. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3167)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl