slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 196 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 000 zł (4 337 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 373 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim kameralnym i eleganckim wnętrzem, a także przepięknym tarasem i ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu, o co dba m.in.: domofon, solidne ogrodzenie oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– taras;
– łazienka z wc;
– osobne wc;
– 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto rewelacyjną lokalizacją w pobliżu centrum miasta. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe, basen, siłownie i parki świetne na rodzinne spędzanie wolnego czasu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. fotowoltaika. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2091)

Kontakt:
e-mail: m.bauman@wgn.pl