kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 92,55 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 725 000 zł (7 750 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 188 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera większość umeblowania, w tym rattanowy zestaw mebli ogrodowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwo oraz komfortu. Jest tu bowiem zarówno rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego, jak i zaawansowany monitoring. Olbrzymim atutem jest na pewno mieszczący się na tarasie budynek narzędziowy. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: wc + kuchnia + taras + wiatrołap + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka z wc + 2 pokoje
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia poddasza.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zaprojektowano w jasnych kolorach, co nadało im ponadczasowej elegancji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i bezpiecznego osiedla. Wokół zieleń. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.  Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu Klienta Poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości. Łącznie z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry i ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3069)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl