przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Blanca, Elche (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 595 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 100 m2, a także ciekawa cena 859 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 100 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w ciekawej lokalizacji, blisko historycznego miasta. To doskonała propozycja dla amatorów gry w golfa dzięki bliskości prestiżowych pól. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + taras + solarium + salon + 3 łazienki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo przepięknym ogrodem oraz basenem. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja do sprzedaży wykończona została w standardzie „pod klucz” wraz z przynależnym garażem i miejscem parkingowym.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8521)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl