imponujący rozmachem pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 245,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 750 tys. zł (3 055 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim imponującym, prestiżowym i odremontowanym wnętrzem. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są spójne estetycznie i zaprojektowane z wyczuciem wyrafinowanego gustu:
na KONDYGNACJI -1 znajdziemy:
– 3 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownię
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy:
– sklep tytoniowy
– kwiaciarnię
– przedpokój
– gabinet
– łazienkę
– loggię
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy:
– 2 sypialnie
– pokój dzienny
– łazienkę
– kuchnię
– jadalni
– loggię.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży jest niezwykle dochodowa – wynajem dwóch lokali usługowych na jej parterze generuje zysk wielokrotnie przekraczający koszty jej utrzymania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w centrum, w sąsiedztwie sklepów. restauracji, szkół i urzędów. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2742)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl