slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Kadyks)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Costa Del Sol, Kadyks). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 161 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 114 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 184 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających i majętnych osób. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, czyniąc z niej prawdziwy budynek inteligentny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie znanego i poszukiwanego na rynku osiedla z basenami i ogrodami. To doskonałe miejsce dla wszystkich amatorów gry w golfa, gdyż w pobliżu znajdziemy ideale pole.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Na plażę dojdziemy spacerem w 15–20 minut. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7339)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl