slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Gdynia

Rezydencja do wynajęcia Gdynia

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie dziesięciu pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2003 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 100 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o dwóch kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 15 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 418,5 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia na dłuższy okres. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyposażona została w przydomową oczyszczalnię ścieków i własną studnię. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca eleganckim i prestiżowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi z podziałem na dwie części/strefy:
STREFA I / KONDYGNACJA ZERO: jadalnia + łazienka z wc + korytarz + pokój dzienny + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze
STREFA I / KONDYGNACJA JEDEN: 2 łazienki z 2 wc + mini siłownia + 4 sypialnie
STREFA II / KONDYGNACJA ZERO: 2 wc + kuchnia + 4 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje również atrakcyjną lokalizacją w szybko rozwijającej się okolicy. W najbliższej okolicy znajdziemy bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się ponadto dużym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się na działalność gospodarczą (usługi: salon kosmetyczny, kancelaria, klinika medyczna, gabinety lekarskie). Potencjał marketingowy można dodatkowo podnieść poprzez dzierżawę sąsiedniej działki (1 030 m2).

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-763)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl