slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Elche)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Elche)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elche (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 170 m2, a także ciekawą ceną 882 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2022 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 100 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 188 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca elegancją, wytwornością i prestiżem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym lokatorom wiele udogodnień, jak np. klimatyzacja. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje starannie wypielęgnowany ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń, który obejmuje:
– 3 sypialnie;
– solarium
– kuchnię
– taras
– 3 łazienki
– salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka także fantastyczną lokalizacją zachęcającą do uprawiania sportów i aktywnego wypoczynku. To wymarzone miejsce dla wielbicieli gry w golfa (pobliskie pola). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera opłatę za:
– miejsce parkingowe
– garaż
– w pełni wyposażoną kuchnię ze sprzętami AGD.
W częściach wspólnych znajdziemy natomiast basen.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9027)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl