slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadada)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 66 m2, a także ciekawą ceną 832 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 12 606 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim nowoczesnym designem i futurystyczną architekturą. Na rodziny posiadające samochód czeka duży parking. Kolejnym udogodnieniem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej unikatowa lokalizacja na terenie kameralnego osiedla z basenem, terenami zielonymi i placami zabaw dla dzieci. Lokalizacja gwarantuje też szybki dostęp do handlowej infrastruktury w postaci dużego supermarketu. Do plaży jest zaledwie parę kroków.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zapierającymi dech w piersiach widokami z okien i tarasu na całą okolicę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującym wnętrzem z podziałem na następujące pokoje i pomieszczenia:
– aneks kuchenny;
– 2 łazienki;
– taras/solarium;
– 2 sypialnie;
– salon;
– balkon.
Warto podkreślić, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest kompletnie umeblowane.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9023)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl