slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w atrakcyjnej rynkowo cenie 20 055 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 626 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej, komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 12 554 655 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności prywatnym basenem, a także fantastycznie zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom najwyższy standard życia w otoczeniu wielu udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją na terenie niezwykle nobilitującej inwestycji rezydencjalnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje m.in.
KONDYGNACJĘ -1: pomieszczenia piwniczne;
KONDYGNACJĘ 0: 3 łazienki + 3 sypialnie + taras + kuchnię + jadalnię + pokój dzienny.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-60304)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl