slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 186,48 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 869 tys. zł (4 660 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla najbardziej zamożnych klientów, dla których ważny jest najwyższy standard, komfort, bezpieczeństwo, a także bliskość terenów zielonych (las), centrum oraz tras wylotowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca malowniczą lokalizacją w popularnej i lubianej okolicy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa komfortowo urządzonym wnętrzem gwarantującym życie na europejskim poziomie:
Poziom 2 / NIEUŻYTKOWE PODDASZE: przestrzeń do zagospodarowania;
POZIOM 1 / UŻYTKOWE PODDASZE: 2 garderoby + pralnia + łazienka z wc + komunikacja + 3 sypialnie;
POZIOM 0: 3 balkony francuskie + kotłownia + schowek + spiżarnia + taras + salon + kuchnia + łazienka z wc + wiatrołap + jednostanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody (ogrzewanie podłogowe).  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w popularnej i lubianej okolicy. To doskonałe miejsce dla majętnych osób, które chcą korzystać z bliskości terenów zielonych (las) i doceniają dogodny dojazd do centrum / tras wylotowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym designie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tej ekskluzywnej rezydencji, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości, a także Leroy Merlin, a w nim między innymi 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie! O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-109)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl