slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja sprzedaż Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 308,46 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 755 tys. zł (2 448 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 145 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim wystylizowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia gospodarcze + kotłownia + garaż;
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + pokój dzienny + hol;
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA
KONDYGNACJA JEDEN: antresola + kuchnia + 5 pokoi + 2 łazienki z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również przepięknie zagospodarowaną, zieloną działką porośniętą wieloma nasadzeniami kwiatów, owocowych drzew i ozdobnych krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. To znakomita propozycja dla majętnych klientów, którzy chcą bliskiego kontaktu z przyrodą, lasem i jeziorem. Prestiż oferty podnosi otaczająca oferowaną na sprzedaż luksusową rezydencję elitarna zabudowa jednorodzinna. Cena do uzgodnienia. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4970)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl