slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 163 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 42 102 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 317 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 13 346 390 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zarówno wysoki stopień bezpieczeństwa, komfortu, jak i prywatności i spokoju. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi niezapomnianymi widokami z okien na okolicę. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje szybkie dojście na plaże. Okolica uchodzi za niezwykle poszukiwaną na lokalnym rynku nieruchomości. To teren nobilitującej inwestycji. Kompleks wyróżnia się już z daleka charakterystycznym i bezkonkurencyjnym projektem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-260)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl