slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (710 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 1999 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 180 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na siedem pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia imponuje już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w kameralnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu dedykowana firmom oraz zamożnym rodzinom. Właściciele aut docenią murowany, wolno stojący garaż. Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje swoim domownikom zarówno bezpieczeństwo (wideodomofon, rolety antywłamaniowe, czujniki dymu, instalacja alarmowa), jak i komfort (ogrzewanie podłogowe, wanna z hydromasażem).

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się ponadto wysublimowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 5 pokoi;
KONDYGNACJA 0: wc + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny.
Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13966)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl