slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Pulpi)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Pulpi)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Pulpi (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 104 m2, a także ciekawą ceną 1 010 500 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2023 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 100 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 9 716 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoją unikatową lokalizacją w pobliżu przepięknych plaż z krystalicznie czystą wodą i złotym piaskiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla majętnych amatorów nurkowania oraz sportów wodnych. Wokół roztacza się niezwykle malownicza okolica. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy: bar, podgrzewane jacuzzi, a także strefę zabaw dla dzieci z basenem oraz zjeżdżalnią. Intymność i prywatność zapewniają tu rosnące wokół drzewa. Cisza i spokój. Prestiżu ofercie dodaje na pewno położone nieopodal pole golfowe. Szybko dojdziemy stąd do centrum handlowego, wykwintnych restauracji, supermarketów oraz sportowych obiektów. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie „pod klucz” (umeblowanie dodatkowo płatne). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9341)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl