slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 226,46 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,8 mln zł (12 364 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 974 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu estetycznie wykończonym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + 2 pokoje + 4x komunikacja + łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 2 pomieszczenia gospodarcze + komunikacja + 3 pokoje.
Właściciele aut docenią z pewnością wolnostojący garaż na dwa auta plus wiatę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom życiu na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja) i bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom szukających ucieczki od zgiełku i hałasu miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje doskonałą lokalizacją w otulinie zieleni, nieopodal rzeki, stawów, a także dwóch malowniczych jezior. Szybko i bezproblemowo można stąd dojechać do centrum Poznania (nieco ponad kwadrans).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ponadto fantastycznie zaaranżowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-580)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl