slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 226 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 930 tys. zł (4 115 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 232 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknym, zadaszonym tarasem oraz olbrzymim potencjałem (opcja posadowienia funkcjonalnego budynku gospodarczego lub wiaty na tyłach działki). Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dopisać praktyczny rozkład pomieszczeń w komfortowym, eleganckim i starannie zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: taras + 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + sypialnia + 3 pokoje + pomieszczenie techniczne + wc + łazienka + korytarz + jadalnia + kuchnia + wiatrołap.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na imponującym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień. W jej wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, podłogowe ogrzewanie. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności majętnym osobom lubiącym ruch na świeżym powietrzu (kąpieliska + tereny rekreacyjne + ścieżki rowerowe). W okolicy na szczęście nie brakuje również niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury (punkty usługowe + market + szkoła). Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Gwarantujemy pomoc w przygotowaniu niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalnoprawna transakcji, efektywną, a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2336)

Kontakt:
e-mail: leszno1.agent2@wgn.pl